Yeşim’le Yoga

Yeşim’le Yoga

Uzun zamandır aklımda ki bir egzersize büyük bir şans eseri Yeşim’le tekrar başladım. Başladığımdan daha önce böyle bir deneyimim olmuştu ve çok memnun kaldığım bir egzersizdi.

Yeşim’le yoga, daha enerjisel düzeyde, daha etkin, daha zihinsel ve daha ruhsal boyutta bir deneyim oldu. Her seans içinde başka bir şeylerin farkına vardım. Ve Yeşim sayesinde dönüştüm.  Beden farkındalığımda daha bilinçli oldum. Ve itiraf ediyorum ki ondan olumlu kodlamaları görüp kendimde ki olumsuz cümlelerimin farkına vardım.

Özellikle bu konuda bana kattıkları için Yeşim’e çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle Aynur

Sevgili Aynur, Urfa’ya gelirken yogaya olan yaklaşımlarınızı tam olarak bilmeden geldim. Benim için de bu bölgede yapacağım çalışmalar merak konusuydu aslında. Tek bildiğim ve yanımda getirdiğim şey cesaretimdi. Bu bölgenin yogaya, bireysel çalışmalara ne kadar sıcak olabileceğini bilmiyordum.

Ama sizlerle karşılaşınca, yogaya duyduğunuz ilgi ve sevgiyi görünce iyi ki buradayım dedim. Bana ve yogaya gösterdiğiniz yakın ve sıcak ilgi için ayrıca bu içten paylaşımın için çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.