Vazgeçmedim

Merhaba,

Yıllardır iyi diye bildiğim bütün psikologlara gittim. İyi diye bildiğim bütün kişisel gelişim uzmanlarının kitaplarını okudum. Ama yine de hayatımda bir şeyler tam değildi. Bir yerde tıkanıp ”Neden böyle oluyor?” dediğim çok oldu ve bu hayatımda ki anlamı arama serüvenime, doktorumun tavsiyesi ile Yeşim hanım’la devam etmeye karar verdim.

Açıkçası benim inancıma, yaşam tarzıma aykırı olduğunu düşündüm ilk başta. Ama Yeşim ablanın sıcak kanlılığı ve samimiyeti ile karşılaşınca ve birebir yaptığımız nefes çalışmalarımızda ki verimliliği gördükçe, ”iyi ki buradayım” dedim.

Zihinleri kirlenmiş insanların benim üzerimde bıraktıkları olumsuz duyguları ve yüklerini artık bırakıyorum.

İlk geldiğimde bana ” Demek ki hala aramaya devam ediyorsun ki buradasın” demişti. Unutmuyorum. Evet vazgeçmedim. Siz de vazgeçmeyin. Artık ..hayat böyle, insanlar kötü.. demeyin. Evet kötü insanlar var. Ama inanın iyilerin sayısı daha fazla.

Her şey için teşekkürler.. S.E.

Sevgili S. tüm yaşadıklarına rağmen, kötü anılarına rağmen huzuru aramaktan”vazgeçmedim” dedi. Sizde, çözüm bulamadığınız her ne yaşıyor olursanız olun, çözüm mutlaka biryerlerde var. Çözümü bulmak için önce sorunu tanımlayabilmek  ve çözüm odaklı olmak gerekir.   Vazgecmeyen S. gibi sizde vazgeçmeyin. Siz değişirsiniz, hayat değişir.

Bu içten paylaşımın için çok teşekkürler sevgili S.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.