Nefes Almak

 Sevgili Ş. bana bir arkadaşının yönlendirmesiyle gelmişti. Aslında neden geldiğini o da tam olarak bilmiyordu. Tek düşündüğü hayatının bazı kötü rutinlerini geri de bırakmaktı. Önce nefes çalışmasıyla başladık. Nefesleri düzene girdiğinde hayatta ki tıkanan noktalarda da değişim başlıyor. Çalışmalarımıza daha sonra hipnotik-regresyon ile devam ettik. Geçmişe doğru yaptığımız yolculukta kendisini de zaman zaman şaşırtan anılarla karşılaştık ve o anıların yarattığı olumsuz duygu durumlarından özgürleştik.

Aşağıda kendi yazdığı şekilde aktardığım geri bildirim için kendisine çok teşekkür ediyor ve hayatı boyunca mutluluklar diliyorum.

Nefes almak…

Uzun süredir olmadığım kadar dingin, güzel bir hayat yaşıyorum. Aldığım nefes terapilerinin bunda etkisi çok büyük. Yaklaşık 1 yıl önce tanıştığım bu değerli insan, ruhsal ve enerjisel anlamda kendimi yenilemem için bana rehberlik etti. Değişimin sonuçları ise gerçekten çok değerli benim için. Her şeyden önce hayatımda kalıcı bir ikili ilişki kuramıyordum, kendime güven eksikliği, değersizlik, terk edilme korkusu ve benzeri birçok korkuya zaman zaman kendimi kaptırıyordum. Nefes çalışmalarına başladıktan kısa bir süre sonra (bir-iki ay ) birisiyle tanıştım, ve şu an yaklaşık bir yıldır birlikteyiz. Çok uyumlu güzel bir ilişkim var ve bu hayatımda ilk kez bu şekilde değer verildiğimi sevildiğimi hissediyorum. Güven sorunlarım, korkularım yok oldu. Bilinçaltımda tuttuğum birçok kaygıdan kurtulduğuma inanıyorum. Bir kaç yıl önce depresyon geçirerek ilaçlara sığınmıştım. Bu terapi sayesinde bu güçsüzlüğüm, zayıf yönlerim de iyileşti. Ve duygusal açıdan kuvvetlendim. Ve farkında olmadan yıllardır kullanmakta olduğum ilacı bile farkında olmadan bıraktım. Artık bi şeylerin arkasına sığınıp güçsüzlüğümü duygusal zayıflığımı örtmüyorum. Çünkü güçlendiğimi hissediyorum. Her şeyden önce kendime değer vermeyi öğrendim, bilinçaltındaki karmaşa ve korkularımla yüzleştim ve gerçekten, hayatın bana sunduğu güzellikleri tekrar net bir gözle görerek değişmeye , her şeye şükretmeye başladım. Bana bu güzel yolu açan sevgi insanı Yeşim Güralp’e çok teşekkür ederim. Biliyorum ki, güç içimizde ancak ona uzanmak için mutlaka bir ruhsal rehber gerekiyor. Nefes çalışmaları da hayatımı sevgi ile tekrar inşa etmeme, hak ettiğim aşkı bulmama ve hayatıma yerleştirmeme yardımcı oldu. Bunun için çok mutluyum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.