Değişim

İnsanoğlunun var olduğu andan bu yana, en ilkel halimizden bugün olduğumuz modern halimize kadar değişimin bir parçası olduk ve hala hayatlarımızda değişimi en güçlü şekilde hissediyoruz.

Özellikle 2020’nin başında hayatımıza Covid 19 adıyla hayatlarımıza  giren salgın hastalık ve devamında gelen  pandemi dönemi isteğimizin dışında da olsa bizi tamamen değişim sürecinin bir parçası haline getirdi. hayatın içinde yeni şartlara uyumlanarak güncellenme sürecimiz var oldu.  Olmazsa olmazlarımızı gözden geçirmek, kendimize yönelmek, yeteneklerimizi keşfetmek, yeni eğitimler almak, ilgi alanı içinde olduğumuz konuların uzmanlarını İnstagram, Facebook, You Tube, Zoom vb. gibi sosyal medya ağlarından takip ederek bir yandan da kendimizle daha yakından ilgilenmek için bu süreci değerlendirdik. Farkındalığımız, değişim süreci içindeyken daha çok arttı. Aynı amanda hayatımıza uzaktan eğitim ya da uzaktan çalışmalar daha çok dahil oldu. Yoga seanslarımızı online yapar olduk ya da psikolojimizin düzelmesi için online seanslar uygulamaya ve almaya başladık.

Önümüzdeki günler de gösteriyor ki; değişim ve gelişim olarak değerlendireceğimiz bu süreç biraz daha bizimle olacak.

Biz de bu sebeple, Satva Yoga Terapi olarak yoga seanslarımızı online Zoom’ a taşıyoruz. ”Gelemiyorum, başka şehirdeyim, uzaktasınız keşke orada olsam” diye gelen mesajlara ses verdik ve online dersleri de aldık programımıza. Her türlü düzenli hijyeni sağlanmış olan stüdyomuzda yaptığımız derslerimizin katılımını ise 4 kişiye indirdik sosyal mesafeyi koruyabilmek adına.

Sizinle de İster stüdyo da ister online çalışmalarla bu değişim sürecinde beraber olabilir ve birbirimizin hayatlarına katkıda bulunabiliriz.

Satva Yoga Terapi olarak, çalışmalarımızın içeriğinde;

Nefes egzersizleri, Nefes terapisi, Hipnoterapi, Regresyon, Eft, Nlp, Reiki ve diğer enerji çalışmaları ile de bireysel ve toplu olarak seanslar uygulamaktayız. Bu seanslarımızı da online a taşıdık ve sizlere istediğiniz yerden, kendi konforlu alanınız içinde Zoom ve/veya Skype üzerinden bağlantı kurarak, şifalanma ve değişim sürecine katkıda bulunuyoruz. 

Siz de bu süreçte bizimle bağlantı kurarak çalışmalarımıza katılabilir ve yeni düzene, değişim sürecine,   yoga ve bireysel terapi seanslarıyla katılabilirsiniz.

20 yıllı aşkın yoga ve terapi konusunda aldığım eğitimlere, deneyimlerime ve danışanlardan gelen geri bildirimlere aşağıda ki linklerden ulaşabilirsiniz.

Nasıl geliyorsa gelsin, biz değişim kabul ettiğimiz ve uyumlandığımız sürece değişim bize sunulmuş hediyedir.

Ben kimim

Nefes Seanslarımız

Satva Yoga ve Terapi Merkezi Kurucusu

Nefes Terapisti

Yoga Eğitmeni

Hipnoterapist

Yeşim Yücedere Güralp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.