A. Artık Gülüyor

gülümseHani bazen hiç aklınızda yokken, bir şey sebep olur biriyle tanışırsınız ve çok etkilenirsiniz, hayatınızda önemli bir yeri olur.

Adını tam koyamadığınız güzel bir enerjidir sizi etkileyen, yüzünüzde güller açtıran.

İçiniz ısınır, kanınız kaynar ve size çok iyi gelir. İşte Yeşim Hanım da bana bunları hissettirdi ve çok iyi geldi.

Hiç aklımda yokken, hatta hiç niyetim yokken, çok yakın bir arkadaşımın teşvikiyle, Yeşim hanımla nefes çalışmalarına katıldım.

Şimdiye kadar, hep güçlü olduğumu, hayatın bana getirdikleriyle baş edebildiğimi düşündüğümden, profesyonel bir yardım almaya ihtiyacım olmamıştı. Ne bir antidepresan kullanmış, ne psikiloğa ne bir psikiyatr’a gitmiş, ne de yoga nefes pilates vb uğraşlar içine girmiştim. Hatta bunların çağımız insanının bir kaçışı , bir arayışı, bir hevesi daha da ötesi ‘’bir moda akımı’’ olduğu önyargısı içindeydim.

Bu nedenle, nefes çalışmalarını da tamamen bedensel sağlığıma iyi gelmesi niyetiyle başladım. Ama kendimi bambaşka ve çok farklı bir dünya içinde buldum.

İyi ki bu deneyimi yaşamışım. İyi ki bu deneyimi Yeşim Hanım ile yaşamışım.

Tabi hayatınız öyle bir günde değişmiyor ama farkındalığınız artıyor. Yeniden bir şeylere başlama isteği, gücü, cesareti buluyorsunuz. Sanki yeniden şarj oluyorsunuz.

Kısacası hem bedensel, hem zihinsel hem de ruhsal yönden kendinizi iyi hissediyorsunuz.

Haydi sizlerde derin bir nefes alıp, bu deneyimi Yeşim Hanım ile yaşayın. Ne demek istedğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Teşekkürler Yeşim Hanım

Sevgili A.. çok teşekkür ederim. Yüreğinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.