E. Nin Kelebekleri

E. Nin Kelebekleri

33 yaşımdayım, on yıllık öğretmenim. On yıl boyunca onlarca çocuğa birçok şey öğrettiğimi sanırken meğer ben nefes almayı bile bilmiyormuşum. Yeşim hanımla tavsiye üzerine tanıştım ve benim için yeniden doğduğum gündür.

Hani hayatın keşkelerle doludur, geçmişte yaptığın hatalara takılır kalırsın ya.. günler anlamsız, sıradan ve boştur.

Boğazımda yutkunamadığım bir sürü şey varken nefes bile alamıyordum, konuşamıyor kendimi anlatamıyordum. Güvenimi, yaşama sevincimi yitirmiştim. Keşkeler her yerdeydi. Keşke keşke keşke. Dünde yaşarken geçen günlerden haberim yoktu. Sonra ilaçlarda aradım çareyi ama bana verdiği etki doğru değildi.

İlk nefes seansımdan sonra benim için her şey hızla değişti. Göğsümün kafesinde beslediğim tüm sıkıntıları ilk günde söküp attı. Artık her günün benim için doğduğunu hissettim. Yılların benden aldığı yaşama sevincim her gün biraz daha artıyor.

Geçmişi bırakıp yaşamın bana sunduğu her şeyin mutluluğunu hissediyorum.

İçimde kelebekler uçuşuyor adeta 🙂

Yeşim hanım sahip olduğum hayatı bana tekrar verdi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Mutluluk çok uzakta olmasa da, bazen birilerinin bize yolu tarif etmesi gerekir. Yeşim hanım yolu biliyor. Sizde yitirdiyseniz eğer bazı şeyleri, bizim için doğan güne haksızlık etmeyin. Önce derin bir nefes alın sonra Yeşim hanımla tanışın. Sizi seviyorum Yeşim hanım. Tüm iyi dileklerimle mutlu kalın. Tüm insanlara aynı duyguları yaşamalarını diliyorum. Harika bir iş yapıyorsunuz. Sevgiyle.

E. geldiğinde oldukça karamsar bir bakış açısı içindeydi hayata karşı. Çalışmalarımızın ardından, gözlerinde ki buğulu bakışlar yerini gülümsemeye bıraktı. Azminden ötürü kendisini kutluyor ve samimi mesajı için çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.